Про компанію MetalEnergy

Про компанію MetalEnergy
Про компанію MetalEnergy
Про компанію MetalEnergy

Потужна технічна база та великі виробничі можливості – головні, але не єдині переваги, якими кооперує наш завод металоконструкцій.

Головна концепція в роботі - проектування та впровадження в усі галузі будівництва:

новітніх розробок
новітніх розробок
технологій
технологій
методів
методів

Саме такий підхід дозволяє максимально знизити ціну не тільки на металоконструкції, але і на відтворення проекту в цілому.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Служба контролю якості та лабораторія невпинно стежать за дотриманням технології на кожному виробничому етапі, що зводить до нуля можливість браку і створення низькосортних металоконструкцій. Всі без винятку металоконструкції, що надходять у продаж проходять випробування на відповідність стандартам та кінцевий контроль.

НЕСТАНДАРТНІ ВИРОБИ

Але це ще не все, що ми можемо запропонувати. У вас в проекті закладені нестандартні металеві вироби? Наші технічно грамотні співробітники зроблять коригування в виробничому процесі і на виході отримаєте унікальні металоконструкції, створені за індивідуальним замовленням.

Якість, інновації, індивідуальний підхід – ось три стовпи, які організовують роботу на заводі металоконструкцій. Саме вони роблять нашу компанію «Metal Energy» недосяжною для конкурентів в Україні та за кордоном.

Довідник інформації металоконструкцій

Крім того, у нас на сайті представлений максимально повний довідник інформації по металоконструкціям, що містить потрібні і корисні дані. Наш довідник металоконструкцій постійно наповнюється і вдосконалюється.

Також вдосконалюємося і ми. Весь персонал «Metal Energy» працює, росте і розвивається в області проектування і розрахунку металоконструкцій для того, щоб ви завжди могли купити якісну продукцію за доступними цінами. Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів.