Армосітки

Армосітки

Армосітка: види, області застосування

Армування бетону – обов’язковий етап при виконанні будь-яких бетонних робіт: виготовлення збірної конструкції, заливка монолітних поверхонь, укладання стяжки підлог. У якості армуючого матеріалу традиційно використовується армосітка, яка являє собою металеві стрижні високої міцності. Саме сітка відповідає за високі експлуатаційні характеристики бетонних виробів.

Області застосування армосітки

Армосітка є основою для:

  • промислових підлог
  • міцного фундаменту
  • різних залізобетонних виробів.

Крім цього арматура широко поширена і в домашньому застосуванні. Армосітка стала найкращим матеріалом для виготовлення парників та теплиць. Також, армосітка для стяжки використовується в процесі укладання автомагістралей, доріг, мостів, на об’єктах, де необхідно збільшити міцність кожного складового елементу та всієї конструкції в цілому, при плиткової кладки, для зведення огорож у сільському господарстві, на дачних ділянках.

Армосітка від компанії MetalEnergy

Купити армосітку за низькою ціною пропонує компанія MetalEnergy. У нас можна замовити армуючі сітки різної форми, з різними розмірами ячейок, в залежності від призначення матеріалу та завдань, які вони повинні вирішувати. Також, пропонуємо сітки з різною товщиною арматури, різною точністю зварювання (звичайна або підвищена). Від сукупності основних характеристик залежить підсумкова ціна армосітки.

Виготовлення армосітки здійснюється відповідно до суворих правил та стандартів до процесу виробництва. Гарантуємо якість та високі експлуатаційні характеристики матеріалу. Доставка можлива по всій країні Україна. Оплата будь-яким зручним для замовника способом. З питаннями та пропозиціями просимо звертатися за вказаними в контактній інформації телефонами. Також, Ви завжди зможете зв’язатися з менеджером за допомогою діалогового вікна на сайті.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»