Теплові камери

Тепловая камера
Тепловая камера
Тепловая камера

Збірні теплові камери були сконструйовані для скорочення часу будівництва і призначені для облаштування місця, де буде перетин як водопровідних так і теплових мереж. Камери виконані із збірних елементів, які мають квадратну форму. Дані елементи зібрані в спеціальному порядку. Нижня частина – виглядає як квадратна плита з днищем. Середня частина – являє собою наскрізне квадратний кільце, верхня частина теплової камери – схожа на нижню частину, тільки перевернута і з отвором 700 мм, яке призначене для входу персоналу, робота яких полягає в обслуговуванні розміщених систем в зібраній і діючій камері.

Якщо теплові камери проходять під дорогами то вона може бути посилена, призначеними для цього спеціальними дорожніми плитами, як над теплової камерою, так і під її днищем. Підбираючи відповідні марки елементів теплових камер, можливо побудувати теплові камери будь-яких розмірів, які необхідні для даного об’єкта.

Сама конструкція теплових камер виготовляється з високоміцного бетону, який гарантує, що конструкція прослужить дуже довго і захистить внутрішній механізм від потраплянь вологи і як наслідок, поширення корозії.

Комплектація теплових камер

Елементи теплових камер

Стінові панелі

Плити перекриття

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»