Індивідуальне замовлення

Індивідуальне замовлення

Потужна технічна база та великі виробничі можливості – головні, але не єдині переваги, якими кооперує наш завод.

Головна концепція в роботі – проектування та впровадження в усі галузі будівництва новітніх розробок, технологій і методів. Саме такий підхід дозволяє максимально знизити ціну не тільки на залізобетонні конструкції, але на відтворення проекту в цілому.

Що важливо, при досягненні цієї мети якість є пріоритетом. Для досягнення найвищих результатів у цій галузі на завод запрошені кваліфіковані і амбітні кадри з досвідом роботи в подібній сфері.

Служба контролю якості та лабораторія невпинно стежать за дотриманням технології на кожному виробничому етапі, що зводить до нуля можливість шлюбу і створення низькосортних залізобетонних конструкцій.

Але це ще не все, що ми можемо запропонувати. У вас в проекті закладені нестандартні металоконструкції? Наші технічно грамотні співробітники зроблять коригування в виробничому процесі і на виході отримаєте унікальні вироби з бетону, створені за індивідуальним замовленням.

Якість, інновації, індивідуальний підхід – ось три стовпи, які організовують роботу на заводі MetalEnergy. Саме вони роблять нашу компанію недосяжною для конкурентів в Україні і за кордоном.


з/п
Назва виробу Серія Одиниці
виміру
Вага, кг Ціна без ПДВ,
грн
Ціна з ПДВ, грн
1 Послуги
металообробки
Плазмова різка металу договірна договірна
2 Лазерна різка металу договірна договірна
3 Послуги цинкування договірна договірна
4 Послуги з обробки арматури
(порізка, гибка)
договірна договірна
5 Виготовлення армосіток договірна договірна

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»