Компанія «MetalEnergy» пропонує свої послуги по обробці металу та виготовленню металоконструкцій різної складності для будівництва об’єктів енергетики, промислового, дорожнього та сільськогосподарського будівництва, тощо.

ОПОРИ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ

 Опора ліній електропередач (ЛЕП) - спеціальна металоконструкція, розроблена з метою кріплення ліній дротів і необхідних пристосувань на певній відстані від землі і передачі по них електричного струму

   Металеві опори ЛЕП призначені для установки на високовольтних лініях електропередач. Опори ЛЕП експлуатуються в районах з розрахунковою температурою повітря до - 65˚С і вище. 

 Опорами металеві є просторовий каркас, що збирається із сталевого прокату на болтових з’єднаннях. Вироби зручні при транспортуванні за рахунок компактності пакетів деталей. За бажанням клієнта виконується цинкування металевих конструкцій ЛЕП. 

 В Україні при спорудженні ліній електропередачі високої напруги застосовуються в основному типові уніфіковані опори ЛЕП, розроблені в 1968-1970 рр. Останнім часом широке поширення одержали багатогранні опори ЛЕП, які розраховуються з урахуванням конкретних особливостей лінії.

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

Пропонуємо вам детально ознайомиться з асортиментом нашої продукції

Контакти

Адреса м. Київ
Години роботи Пн-Пт: 08.00 -18.00