Компанія «MetalEnergy» пропонує свої послуги по обробці металу та виготовленню металоконструкцій різної складності для будівництва об’єктів енергетики, промислового, дорожнього та сільськогосподарського будівництва, тощо.

ПОРТАЛИ ВІДКРИТИХ РОЗПОДІЛЬЧИХ ПРИСТРОЇВ (ВРП)

      Найбільш раціональним при проектуванні конкретних підстанцій є модифікація уніфікованих конструкцій (підсилення окремих елементів, зміна конструкції тощо). 

 Для використання модифікованих під вимоги ПУЕ-7 уніфікованих порталів ВРП у проектах необхідні розрахунки, що підтверджують відповідність модифікацій уніфікованих конструкцій порталів ВРП вимогам нормативних документів. 

  Найефективнішим методом антикорозійного захисту металоконструкцій порталів ВРП є гаряче цинкування

  Складання сталевих конструкцій ВРП проводитися в складальних кондукторах, що забезпечує високу якість збірки. Збірка порталів ВРП в кондукторі не допускає спотворення форми зібраних деталей і конструкцій, не передбачених технологією. 

 Технологічний процес зварювання забезпечує високу якість зварювання, необхідні геометричні розміри швів і механічні властивості зварних з’єднань, а також мінімальні усадочні напруги і деформації деталей, що зварюються. 

 Зварювання сталевих конструкцій порталів ВРП проводитися електрозварниками, що пройшли випробування та мають посвідчення, що засвідчують їхню кваліфікацію і характер робіт, до яких вони допущені.

    Виготовлені сталеві конструкції замарковані у відповідності з робочими кресленнями та монтажними схемами. 

  На сталеві конструкції порталів ВРП видається сертифікат, в якому вказується відповідність матеріалів, застосованих для виготовлення сталевих конструкцій, проекту і стандартам, а також відповідність виготовлених конструкцій проекту і вимогам нормативної документації.

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

Пропонуємо вам детально ознайомиться з асортиментом нашої продукції

Контакти

Адреса м. Київ
Години роботи Пн-Пт: 08.00 -18.00