Фундаменти під повітряні опори

ФТ 34-250
ФТ 34-250
ФТ 34-102

Фундамент циліндричний являє собою будівельний елемент, виготовлений шляхом поєднання бетону і металевого каркасу в єдиний моноліт. Дані вироби розроблені для установки стійок сталевих порталів і трансформаторів. У таких спорудах фундамент збільшує міцність і стійкість всієї конструкції. Регламент виготовлення зумовлює конкретну область застосування – вироби розроблені для побудови електричних підстанцій напругою 35-500 кВ.

Серія 3.407.1-157 містить в собі позначки, специфікації та креслення, на підставі яких виготовляється залізобетонний циліндричний фундамент. Виробництво даних довгомірних конструкцій передбачено в заводських умовах, методом центрифугування. В якості одного з головних матеріалів для фундаментів ФТ виступає бетон класу В15, що має швидкотвердіючими і гідрофобними властивостями, за рахунок вмісту в своєму складі сульфатостійкого цементу та інших в’яжучих складових. Марка бетонної суміші за морозостійкістю визначається автором конкретних проектів в залежності від температури зовнішнього повітря в районі будівельного майданчика.

Для того щоб забезпечити у даних виробів довговічність, міцність та стійкість до навантажень, крім використання щільного бетону, фундаменти армуються. Для їх зміцнення застосовуються сталеві елементи з гарячекатаної арматури, із задіянням звичайного арматурного гладкого дроту. Для зручності сполучення суміжних конструкцій при експлуатації, фундамент оснащується заставними деталями, марка сталі яких визначається від температурного режиму будівельного майданчика.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»