Фундаменти під проміжні опори

Ф 1-2
Ф 1-2

Фундамент під проміжні опори ПЛ 35-330 кВ – це залізобетонний виріб грибовидной форми, штир якого не має нахилу до осі підставки. Відноситься до групи прямостійкових фундаментів. Пристрій проміжних або проміжно-кутових опор ЛЕП з кріпленням елементів між собою за допомогою відтяжок здійснюється тільки із застосуванням спеціальних фундаментних конструкцій типу Ф та опорних елементів. Вибір того чи іншого виду фундаменту визначається умовами майданчика, на якому будуть зведені лінії електропередач, відповідно до конкретних інженерно-геологічних та гідрогеологічних досліджень, а також техніко-економічними розрахунками. Монолітна основа забезпечує експлуатаційну безпеку, надійність і довговічність ліній електропередач.

Виготовляють прямостоячі фундаменти в металевих нероз’ємних опалубках. Для виготовлення застосовують жорсткі конструкційні бетони, клас міцності яких становить В27,5. Крім цього, бетони беруть морозостійкі (марка F150-200), водонепроникні (марка W4-8), а також з високими властивостями тріщиностійкості. Підвищення якості пластичності і стійкості до дії зовнішнього середовища досягається за допомогою спеціальних домішок, які вводяться до складу бетонної суміші в строгих пропорціях. Параметри матеріалів регламентує чинний стандарт.

Фундаментні конструкції працюють в умовах значних руйнівних навантажень, тому їх піддають армування зварними армокаркасів з дрібно- і великосортних стали класу А-100 і А-300 і листового рядового прокату. Виготовляються плоскі сітки, із застосуванням арматури різних діаметрів. У тіло плити впроваджують закладні деталі кріплення – болти. Для підйому на висоту залізобетонної конструкції її оснащують стропувальними петлями. Всі металеві вузли піддають антикорозійній обробці.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»