Громовідводи

Громовідводи

Громовідводи: види, особливості пристрою

Розглядаючи статистику смертей від удару блискавки можна помітити, що кількість жертв природного явища перевищує число постраждалих в авіакатастрофах. Блискавка здатна нанести багатомільйонних збитків майну. Власники комерційних споруд, промислових будівель, приватних будівель знають, що захистити будинку можна за допомогою монтажу спеціального пристрою – блискавковідвід.

Що таке громовідводи?

Блискавковідвід це спеціальна конструкція, яка використовується для захисту будь-яких будівель від руйнівного впливу блискавки. Блискавковідвід є компонентом блискавкозахисту. Встановлюється на дах споруди або поруч з ним. Проектування, виготовлення блискавковідводу і монтаж здійснюється відповідно до чітких норм і стандартів.

Принцип роботи молніетвода зводиться до роботи конденсатора, який систематично накопичує заряд. У момент настання грози, земля і хмари починають електризуватися. У момент, коли між ними виникає різниця напруги, виникає розряд, що дорівнює кільком мільярдам вольт.

Робота конструкції блискавковідводів полягає в тому, щоб запобігти акумулювання заряду. З її допомогою відбувається замикання конденсатора на землю. Під час грози він розряджається. Таким чином земля і хмари не здатні накопичити заряд, адже він повністю йде в землю.

Класифікація блискавковідводів

Залежно від блискавкоприймача, який знаходиться у верхній частині конструкції, розрізняють наступні види блискавковідводів:

Стрижневий блискавковідвід – приймач загострений, має вигляд модного штиря, розміром приблизно 15мм. Головне, правильно розрахувати висоту конструкції: занадто висока буде притягувати до себе розряди блискавки. Стрижневі види дуже естетичного виглядають, через що вважаються найбільш популярними серед власників будівель
Тросові громовідводи – використовуються в організації ліній електропередач, оскільки здатний захистити велику площу. Замість одного штиря, в цій системі використовується трос, який приєднується до інших елементів за допомогою болтового з’єднання
Сітчастий – має вигляд сітки, розміщеної на даху будівлі.

Незалежно від виду, конструкція складається з однакових складових частин: блискавкоприймач, токоотводящий пристрій і заземлення.

Класифікація за ступенем захисту

Стрижневі громовідводи покликані створити навколо себе зону, де ймовірність попадання блискавки прагне до нуля. Облаштування системи передбачає розрахунок зони з урахуванням:

висоти знаходження найвищої точки молніетвода
оптимального ступеня надійності в даних експлуатаційних умовах.

За ступенем надійності, молніетвод купити можна однією з двох категорій: А – перехоплення блискавки відбувається з імовірністю 95%, Б – перехоплення розряду з ймовірністю від 95% до 99,5%.

Замовити громовідводи в компанії «MetalEnergy»

Перш ніж  купити  блискавковідвід рекомендується звернутися за допомогою до спеціалізованої фірми. Фахівці, за допомогою програмного забезпечення, обчислюють ймовірність прориву блискавки в заданих умовах (габарити будівлі, планування покрівлі). З урахуванням отриманих даних, визначається оптимальний захист. Спорудження буде вважатися захищеним, якщо встановлений громовідвід повністю відповідає проведеними розрахунками за розмірами і конфігурації.

Наша компанія займається виготовленням блискавковідводів. Безпека будь-якої будівлі залежить від грамотної організації блискавкозахисту. Допомагаємо спроектувати блискавковідвід тс5 з урахуванням особливостей споруди. Контроль якості гарантує ефективність вироби. Доставка здійснюється по всій країні Україна. Вартість залежить від відстані і габаритів конструкції. Відповіді на питання, що цікавлять можна отримати, зателефонувавши за вказаними в контактній інформації телефонами.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»