Доставка металоконструкцій

Доставка металоконструкцій

Залізобетонні вироби є невід’ємною складовою при будівництві промислових, побутових, комерційних споруд. Внаслідок значних габаритів, значної ваги, вивезти конструкції металоконструкцій можна тільки на спеціалізованому транспорті.

Послуги з доставки металоконтсрукцій

Компанія «Metalenergy» пропонує свої послуги з доставки залізобетонних виробів на будівельний об’єкт. У нашому розпорядженні спеціалізовані транспортні засоби, вантажно-розвантажувальне устаткування. Висококваліфіковані фахівці організовують процес вантажу та транспортування металоконструкцій згідно заздалегідь обумовленим умовам. Завдяки нам Ви зможете заощадити час, кошти.

Особливості транспортування залізобетонних виробів:

  • своєчасність – затримка поставки матеріалу може стати причиною значних фінансових витрат
  • акуратність – недбале ставлення до правил навантаження, закріплення та транспортування призведе до серйозних пошкоджень виробів із залізобетону, втрати функціональних, експлуатаційних властивостей
  • положення – досвідчені працівники грамотно розмістять вироби із залізобетону в спеціалізованому рухомому складі відповідно до правил перевезення.

Ми гарантуємо виконання робіт з навантаження та транспортування металоконструкцій у короткі строки. Багаторічний досвід роботи гарантує збереження конструкцій, незалежно від відстані перевезення.

Транспортування металоконструкцій: помилки

Найбільш поширеними помилками при перевезенні залізобетонних виробів вважаються:

  • відсутність спеціальних піддонів, на які укладаються елементи
  • відсутність прокладок між виробами, щоб уникнути зіткнень між собою
  • неправильний розподіл навантаження на плити.

Додатково до цього, нерідко трапляються порушення при підготовці поверхні перед вивантаженням виробів. За кермом автотранспортного засобу може знаходиться некваліфікований водій, який буде управляти машиною халатно, не дотримуючись правил дорожнього руху.

Довіривши доставку металоконструкцій нашій компанії, Ви можете бути впевнені в тому, що продукт доїде до місця призначення цілим та неушкодженим, збереже свої експлуатаційні властивості.

Переваги співпраці з «MetalEnergy»

Пропонуємо оформити доставку залізобетонних виробів у нашій компанії. У нас:

  • дотримання правил та вимог до зберігання, навантаження, транспортування ЗБВ
  • чітке дотримання термінів, оскільки ми розуміємо час – гроші
  • комфортна співпраця – зворотний зв’язок з будь-якого питання, консультаційна допомога, облік усіх переваг та побажань клієнта.

Для того, щоб оформити замовлення на доставку залізобетонних виробів, просимо телефонувати нам по вказаному телефону або заповнювати онлайн форму на сайті компанії.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»