Забезпечення будівництва

Забезпечення будівництва ЗБВ

Організація будівництва – важлива послуга, яка дозволяє як забудовнику, так і інвесторам, залишатися спокійними протягом усього періоду зведення споруди. Кожен етап під нашим керівництвом буде проходить чітко, згладжено, без зволікань та проблем.

Організація поставок ЗБВ

Організація безперебійної роботи будмайданчика – складний логістичний процес. Це пов’язано з тим, що своєчасне постачання будівельних матеріалів на об’єкт гарантує дотримання термінів зведення будівлі. Залізобетонні вироби входять в число найбільш використовуваних в процесі будівництва. Найчастіше підрядники замовляють:

 • для закладки будівлі фундаментні блоки
 • для зведення поверхів та дахів необхідні плити перекриття
 • для перестінок та стін потрібні залізобетонні панелі
 • а також сходові марші, бетонні жолоби, кільця, що використовуваються при монтажі інженерних комунікацій.

Для того щоб вироби своєчасно потрапляли на будівельний майданчик, відділам логістики, планування, постачання необхідно провести великий обсяг робіт. Компанія виробник ЗБВ «БетонЕнерго» пропонує послугу забезпечення будівельного майданчика залізобетонними виробами.

Суть послуги

Замовлення послуги дозволяє замовнику отримати вигоди мінімум за трьома важливими пунктами:

 • Номенклатура – широкий асортимент виробів із залізобетону, завдяки чому зникає необхідність шукати декількох постачальників, підписувати безліч договорів, узгоджувати ціни, обговорювати умови оплати і поставки. З нами замовник отримує спокій та своєчасність поставок необхідної кількості та видів ЗБВ. Забезпечимо будівельними матеріалами будь-який вид будівництва (цивільне, інженерне, енергетичне, дорожнє)
 • Обсяги – поставляємо не тільки необхідний перелік деталей, але і в обумовленій кількості. Це гарантує відсутність простою техніки та робочих. Бережемо від втрат часу та фінансів, адже виробничих потужностей вистачить для того, щоб забезпечити всім необхідним будівництво будь-якого масштабу
 • Логістика – завдяки розробленій нами логістичній мережі, замовник отримує можливість делегувати нам ефективне вирішення транспортних завдань. Допоможемо оптимізувати витрати на транспортування ЗБВ.

Крім цього в компанії «БетонЕнерго»:

 • нова техніка, за допомогою якої доставимо ЗБВ та ЖБК до будь-якого міста по всій Україні
 • досвідчені, кваліфіковані майстри
 • повагу та увагу до індивідуальних переваг та вимог клієнта
 • постійна робота над удосконаленням поставок, пошук оптимальних рішень навіть найскладніших завдань.

Співпраця з нами – це спокій та стабільність поставок залізобетонних виробів на будівельний об’єкт. Для замовлення просимо телефонувати за вказаними в контактній інформації телефонами або заповнювати онлайн форму.

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»