Цинкування

Цинкування металу: найкращий спосіб захисту від корозії

Корозійні процеси – одна з найбільш глобальних проблем у будь-якій промисловій галузі. Серед різних способів захисту поверхонь від руйнівної дії стало цинкування металу. Цинкове покриття стійке до впливу солоної та прісної води, справляється зі слабкими кислотами, значно збільшуючи експлуатаційні терміни металоконструкцій.

Методи нанесення цинку

Серед найпоширеніших методів оцинкування виділяються:

гаряче цинкування металу – занурення конструкцій у розплавлений цинк, температура якого становить 450 С

холодне цинкування металу – найбільш простий і економічно вигідний спосіб, який полягає в нанесенні цинковмісних грунтів, спеціальних складів. Холодне цинкування металу фарба забезпечить відмінний результат на тривалий період

гальванічне цинкування металу – конструкції або деталі, разом з цинковими пластинами опускаються в ємність з електролітом, з наступним підключенням постійного струму

обробка цинко-спреєм – склад із вмістом цинку 96% знаходиться в аерозольному балончику.

Перш ніж приступити до процесу оцинкування, металева поверхня обробляється. Залежно від способу змінюється не тільки цинкування металу ціна, але й підготовчі роботи: механічне очищення, знежирення, флюсування, промивання, травлення.

 

Оцинкування металу в компанії MetalEnergy

Наша компанія надає послуги з оцинкування металевих конструкцій, обладнання, деталей. Для того щоб дізнатися більше про використовувані методи, терміни, вартість та умови покриття металу цинком, просимо дзвонити нам за вказаними в контактах телефонами. Або звертатися до консультанта через діалогове вікно на сайті.

У нас прийнятні ціни, виконання роботи в термін, консультаційна допомога. Чітко дотримуємося вимог до оцинкування металів, тому гарантуємо високу якість виконаних робіт. У штаті працюють кваліфіковані спеціалісти. Власні виробничі потужності дозволяють встановити спеціалізоване обладнання та братися за виконання навіть великих складних завдань.

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»