Лазерна різка металу

Для лазерного різання металів застосовують технологічні установки на основі твердотільних, волоконних лазерів і газових CO2-лазерів, що працюють як в безперервному, так і в імпульсно-періодичному режимах випромінювання. Промислове застосування газо-лазерного різання з кожним роком збільшується, але цей процес не може повністю замінити традиційні способи розділення металів. У зіставленні з багатьма які застосовуються на виробництві установок вартість лазерного устаткування для різання ще досить висока, хоча останнім часом намітилася тенденція до її зниження. У зв’язку з цим процес лазерного різання стає ефективним тільки за умови обгрунтованого і розумного вибору області застосування, коли використання традиційних способів трудомістке або взагалі неможливе.

Лазерне різання здійснюється шляхом наскрізного запису листових металів променем лазера. Така технологія має ряд очевидних переваг перед багатьма іншими способами розкрою:

  • Відсутність механічного контакту дозволяє обробляти крихкі і легко деформуються матеріали;
  • Обробці піддаються матеріали з твердих сплавів;
  • Можлива високошвидкісна різка тонколистової сталі;
  • При випуску невеликих партій продукції доцільніше провести лазерний розкрій матеріалу, ніж виготовляти для цього дорогі прес-форми або форми для лиття;
  • Для автоматичного розкрою матеріалу досить підготувати файл малюнка в будь-який креслярської програмі і перенести файл на комп’ютер установки, яка витримає похибки в дуже малих величинах.

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»