Металеві опори ЛЕП

Металеві опори ЛЕП
Металеві опори ЛЕП
Металеві опори ЛЕП

Зв’язатися з менеджером можна за допомогою діалогового вікна на сайті. Будь яка лінія електропередач, незалежно від масштабності та призначення, потребує надійної і якісної утримуючої конструкції – жб опори. Підбір конструкції здійснюється на підставі попередньо складеного проекту, а також з урахуванням таких показників, як потужність і напруга, вага та кількість проводів на заданій ділянці.

Класифікація ЛЕП

Залежно від конструктивних особливостей, розрізняють наступні види опор ЛЕП:

  • Перехідні – необхідні в тих випадках, коли монтаж проходить на складній місцевості, з перешкодами природного походження. Залізобетонна опора цього виду відрізняються значними габаритами, покриття з цинку або будь-которого Іншого антикорозійного матеріалу. Мають значний запас міцності
  • анкерно-кутові опори – з їх допомогою досягається необхідне натягнення проводів на лінії, організовується поворот траси
  • кінцеві – призначені для монтажу на початку і в кінці траси. Відрізняються підвищеною жорсткістю, міцністю.

Існує класифікація опор і за іншими критеріями, до яких відноситься спосіб підвіски, призначення і матеріал виготовлення.

Матеріали виготовлення опор ЛЕП

Одним з основних факторів, що впливають на вибір опори ЛЕП, є матеріал виготовлення. Метал, залізобетон або навіть дерево – кожен має певний списком переваг. Вибір здійснюється з урахуванням експлуатаційних особливостей і індивідуальних характеристик лінії електропередачі.

Металеві опори – сталь або сплави алюмінію. Високоміцні вироби, з незначною масою, відрізняються простотою монтажу. Здатні витримувати великі навантаження. Можуть надходити на об’єкт у вигляді зварної конструкції або збиратися безпосередньо на місці (болтовий вид). Найчастіше металеві опори застосовуються на лініях з напругою до 1500 кВ. З метою попередження виникнення та прогресування корозійних процесів, металеві опори необхідно покривати шаром цинку або додатково фарбують.

Опора ЛЕП залізобетонна – найміцніша і найбільш надійна. Ідеально підходить для установки на лініях з напругою до 500 кВ. Відрізняється тривалим експлуатаційним терміном, оскільки не схильна до негативного впливу корозії і впливу хімічних речовин. Виготовлення залізобетонних опор проходить тільки в заводських умовах із застосуванням високоточного обладнання. Монолітна конструкція виключає ризик розкрадання окремих складових.

Дерев’яні опори – втрачають свою популярність через невисокі експлуатаційні якості. Але ще можуть використовуватися, оскільки відрізняються легкою вагою, простотою монтажу і невисокою вартістю.

Компанія «MetalEnergy» займається виготовленням опор ЛЕП із залізобетону і металу, а також організовує заземлення опор. У нас:

  • індивідуальний підхід до вирішення поставлених завдань
  • використання виключно якісних, надійних матеріалів
  • консультаційна допомога в процесі вибору
  • виготовлення конструкцій точно в строк
  • доставка виробів по всій країні.

Для того, щоб лінія електропередач змогла працювати без перебоїв і зривів, витримуючи будь-які статичні і динамічні навантаження, необхідно відповідально підійти до вирішення питання про вибір опори ЛЕП. Зв’язавшись з нашими консультантами, Ви зможете отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, а також почути експертну думку щодо вибору конструкції з урахуванням індивідуальних особливостей експлуатації.

З питаннями та пропозиціями просимо звертатися за вказаними в контактній інформації телефонами, а також писати запит на електронну пошту компанії.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щодня з 9:00 до 21:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії ТОВ «ЗЖБК «БЕТОНЕНЕРГО»